• Yoshimitsu
    #11
    Szinkronizálni??? Aztán meg pont te fogod a magyar hangot kritizálni. :D

    Másrész csak arra leszek kíváncsi hogy az AVP3 úgy fog kezdődni hogy 500 ével később? Vagy mi?
    Mert lehet hogy én nem vettem észre valamit, de az első rész is és a most a második mintha napjainkban játszódna a földön.

    És hát ha egy mostani "emberi" űrhajón akarnak zúzni az eléggé vicces lesz. Amikor a 300 kg-os szkafanderben lebeg a manusz csavarozza az űrhajót össze, egy nagy villáskulccsal, és közben meg repül felé az Alien mint a JasonX-ben a Techno Jason a film végén. :D:D:D:D

    Már az Alien első rész is 2000 húdesokban játszódott és ott is mindig elsütötték a folytatások elején, hogy 50, meg 70 évekkel később.

    Itt meg az AVP-nél gyakorlatilag ott folytatják a filmet ahol az első résznek vége lett. Szinte napra pontosan...


    És ha egyáltalán a sztorrinak köze van/lenne az Alien filmekhez (vagy a Predátor filmekhez) akkor egy csomó dolognak másképp kellene lenniük. Mert Alient az ember elméletileg 2000 nagyonsokban látott először még amikor a Nostromon szállították a sódert. :D

    Ha meg a napjainkban játsazódik az AVP, akkor a Predátorról már kéne legyen egy-két titkos szervezetnek tudomása. Stb... És az első részben sem volt erre utalás, meg most se lesz lefogadom. Szóval a készítők biztos nem rossz filmet dobtak össze, de nemhogy a könyveket nem olvasták, de szerintem az Alien és Predátor filmeket sem látták...