• who am I 7
    #76
    :) :) Ne itélj elsőre.Minden voltam...nu-metálos,repper,trance-s, popot is szerettem mindent, szóval, ha valaki ismerimajdnem az összes stílust az én vagyok :P Ezen ne lovagolj, mert ez rossz itélkezés elsőre.A profi studió felszerelés oké.VISZONT.AHhoz, hogy otthon kijöjjön a pár milliós studió cuccés a több tíz milliós studió cuccok közötti különbség, elég komoly hangszerkó kell...nem 100ezer forintos.És gondolom, azért nem mindenkinek van otthon fél-1 millióért hangcucca, csak hogy ki tudja használni ezt a lehetőséget.A másik : nem szeretem annyira az alternatív arcokat mert mindig ezzel jönnek.Van 1-2 csapat akiknek elismerem a munkáját.Előremutató, fantáziadús, letisztúlt, JÓ.Viszont nem szeretem,ez a másik, ettől függetlenül el tudok vonatkoztatni, a szubjektivitásból, és amiben van munka és tényleg igényes azt el is ismerem.Nem szeretem a fölösleges csecsebecséket..ez gondolom kiderült.Ennyi.Mondjak ész érveket?Mire szeretnél hallani pontosan?Van belőle bőven nyugi, csak mivel elég felületes a vita nem mentem bele a szubkultúrák/fúziók/underground/progressive-itásos dolgokban.De ha szeretnéd, és érdekel, nem sokáig tart a dolog.