• Deus Ex
    #113
    Te pedig egy lelkes baromnak.. egyébként a cinikus, nagyképű, arrogáns, gátlástalan jelzőket lefelejtetted.

    Az az aerodinamikailag csodafejlett kütyü majdnem odaveszett az első repülések során, mert a súlytalansági fázisban elfordított vezérsík szekciót a legutolsó pillanatban tudták visszafordítani normál repülési helyzetbe.

    Lehet, hogy perverz vagyok, de én azt a célnak megfelelő eszközt tartom jónak, amelyik feladatát a lehető legegyszerűbben látja el, vedd észre, mindíg a legegyszerűbb megoldások válnak kvázi szabvánnyá. Próbálj már meg rendszerben gondolkodni.. Ha a bőrödről volna szó, te az egzotikus újdonságot választanád, vagy a kiforrottat..?

    Ugye abban is megegyezhetünk, hogy az Orionnak egy kicsit biztosabban ki kell tudnia jönni az őrláng üzemmódból, mint egy szondának..?

    Nyugodtan lehet feljelentgetni, bannolgatni, mint mondtam, épp elegendő IP cím áll rendelkezésemre a további fórumozáshoz. Az pedig az SG-t minősíti, ha engem bannolnak, nem pedig a magadfajta hülyegyereket, aki write-only módban fújja a hülyeségeit.