• blueboy29
    #233
    samsung e250 telóhoz hálózati zár feloldása


    1. Turn mobile phone on with unaccepted sim BUT NOT FULLY INSERTED (only push it half way into sim slot).-------Unaccepteddel nyit ki mobiltelefont Sim BUT NOT FULLY INSERTED (csak a Sim nyílás felénél tolja azt).


    2. Insert unaccepted sim to phone (push the sim fully into the sim slot)------ Unacceptedet illeszt be Sim telefonra (teljesen tolja a Simet a Sim nyílásba).


    3. Input *2767*3855# and phone will reboot and will be temporarily unlocked.------------Input *2767*3855# és telefon újratöltés és ideiglenesen ki fogják nyitni.

    4. Input *7465625*638*00000000*00000000#


    5. Input #7465625*638*00000000#


    6. Input *#7465625# to check the locks....all locks should now be inactive as or similar to below:----Input *#7465625# megállni a locks....all záraknak most tétleneknek kellene lenniük ahogy vagy hasonló lent:

    network lock - inactive
    subset lock - inactive
    sp lock - inactive
    cp lock - inactive
    sim lock - inactive
    activa lock - inactive
    phone lock - inactive
    auto network - inactive
    auto subset lock - inactive
    auto sp lock - inactive
    auto cp lock - inactive
    auto sim lock - inactive



    kipróbált leirás és működik: a meglévő samsung e 250 es telefonból vegyük ki a jelenlegi szolgáltató sim kártyát, más szolgáltatóét tegyük ugy be hogy ne érintkezzen az érintkezőkkel, hogy az aksit be tudjuk óvatosan tenni, majd a hátlapot nem kell feltenni, igy kapcsoljuk be a telót, és mikor bejött a kép akkor csusztassuk be teljesen az idegen sim- et. és utánna a fenti sorokat követve megtudjuk oldani a hálózati zárat. a 3 adik lépés ujrainditja a telót, de nem kell megijjedni nem fogja kérni a hálózati zárat,,kövessük a 3 astól egészen a befejezésig,,, én kipróbáltam és müködik, amugy 3 ezerbe fájt volna, de gyakorlatilag 5 perc sem volt.

    nekem t-mobilos volt. sok sikert