• Su0my
    #88
    hjaj de szép is lehet neki a karácsony, szépen feldíszitik... kiskoromban mindig is karácsonyfa akartam lenni, hát bazeg, valakinek jobban sikerült a dolog..


    vitaminokhoz: én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy egy, BPhez 1.5 órára (BHV [buszhévvillamos]) lévő faluban lakok, van kert, így rendes dolgokat tudok enni egész évben (ugye télire elrakni, stb).. meg déli gyümölcsöket is érdemes zabbantani, ha már más nincs így télen.. akkor meg ha mind1ik vecceres szutyok, inkább valami különleges legyen

    na igazából csak annyit akartam mondani, hogy oda kell figyelni az étkezésre (ami 1általán semmibe sem kerül, lemegy az ember piacra és ott vesz cuccokat, ha városi mondjuk, vagy olyan étteremben kajál, ahol rendes salik is vannak), a vitaminok is túlságosan 'mű' dolgok és bekap avval is az ember olyanokat, amik nem nagyon kellenek neki/nem tudjuk, van-e mellékhatása.. arról nem is beszélve, hogy minden embernek mása vitaminszükséglete, hosszú idő után a nem megfelelő adagols is okozhat galibákat... szal sport, rendes kaja, heti 2 fej nyers hagyma, 3-4 alma, paprika, saláta, pari, vagy télen jó kis befőttek, stb,stb,stb