Mutasd be kedvenc autód a játékból, a többieknek! Lesznek versenyek, stb!
  • sugga
    #621
    Hali!
    Nem teljesen tartozik ide a dolog, de elkezdtem játszani a ProStreettel (tudom, pont akkor, mikor már az Undercovert várjuk, de ha egyszer most lett normális gép a közelben), viszont nem a saját gépemen, mert az még mindig gyenge (inkább nem mondom el, mennyire, maradjunk abban, hogy a Most Wanted olyan minimum-közepes beállításokkal elmegyeget rajta). A ProStreet meg minimumon is akadozgat, igazából itthon csak a pénzt gyűjtöm, megveszem az autókat, eltuningolgatom őket, aztán mikor ott vagyok a jó gépnél, akkor lehet normálisan játszani. Viszont ezzel a szöszmötöléssel nagyon elvagyok, megveszem a cuccot, aztán jön a finomhangolás, enyhe optikai tuning... Szóval jó ez a ProStreet, nem kicsit, nagyon, viszont nem az én gépemnek való, de nem ismerek hasonló játékot, ami nem is rusnya, vehetek benne jó kis utcai autókat, lehet benne órákat szórakozni azzal, hogy az autók ne 4,9, hanem 4,8 másodperc alatt gyorsuljanak, aztán meg lehet őket hajtani, és még az én gépemen is elmennek. Egyszóval: ismer valaki olyan ProStreet-szerűséget, ami egy gyenge gépen is elmegyeget (nem maxban, csak legalább minimumon ne akadjon)?
    Hogy valami olyat is mondjak, ami érdekelhet valakit: van egy 1051 NM-es Chargerem gyorsulgatni (954 lovas, de gyorsulásnál nem csak az a lényeg), egy 652 lovas Imprezám körversenyekre, meg egy Integrám, az csak azért kellett, mert nagyon bejön a formája, nem feltétlenül szép, de legalább egyedi, és ez manapság nagy szó, meg egy Silviám driftre.