Szal... (NEM nyúl hozzá! SQJ)
  • HUmanEmber41st
    #44
    Akkor ideflémelem:D
    Ha BF2-hez írsz ingyenes modot, azért sztem nem kell fizetni senkinek, de ebben nem vagyok biztos.

    Nem tudom, ismered-e BF 1942 ( a nagy előd ) Coral Sea nevű pályáját?
    Ott csak 2 repülőgéphordozó volt egy nagy tengeren, és a hajón folyamatosan "spownoltak" a repülőgépek, le kellett bombázni az ellenséges rephordozót. Persze ki is lehetett ugrani a hajóra, és expack-al és aknákkal is lehetett rosszalkodni, meg lelövöldözni a felszálló gépeket a saját légvédelmi ágyúból stb..

    Szóval ezt a játékmenetet lehetne modernizálni.

    A hajókat mozgathatóvá kell tenni, ( Desert Combat alá megcsinálták a modern rephordozók modelljét, modern repcsikkel)

    Így senki sem tudja, hol tartózkodik az ellenséges hajó.
    Fel kell szállnia 1 AWACS-al (radar felderítőnek), h a commander képernyőjén megjelenjen az enemy.
    Persze, ha az AWACS radarja megtalált, jelzést kap a parancsnok, ami alapján vadászgépeket lehet rávezetni az ellenséges AWACSra.
    Ha van radarjel, ki lehet lőni kisebb rakétákat, melyek felszaggatják a kifutópályát, stb. Ha van radarjel, elindulhat a nagyobb bombázó, ami már jó eséllyel a tenger fenekére küldheti a nagy hajót.
    És lehet indítani 3-4 személyes kis tengeralattjárót, amelyben a Special Force erők egy Laser-célravezető egységet visznek. Megközelítik, majd fellopakodnak az ellenséges hajóra és megpróbálják elhelyezni a lézer irányító egységet. Hagyni kell esélyt-időt, h ezt kikapcsolják ( a 'lá Counter Stricke :D) ha nem sikerül , akkor jön az ATOMCSAPÁS és vége a körnek. Persze ezt is a parancsnok lövi ki.
    A repülőgéphordozón term. van saját légvédelem, radarzavarás, lehet enginerrel javítani, stb.
    SZóval van benne hajózás, repülés, ( a kilőtt, és ernyővel az óceánba zuhant pilóták helikopterrel való kimentése) és persze kommandós tenyérnedvesítő bújkálós akció :D
    Én ezzel szeretnék játszani, legfőképpen hajózni:D zátonyokat kerülgetni, légvédelmizni...

    Nagy vonalakban ennyi.