Szal... (NEM nyúl hozzá! SQJ)
  • ngcsnet
    #43
    Hmm, én is emlékszem rá, a képek alapján beugrott, mert a neve nem ragadt meg túlságosan bennem, tényleg jó játék volt.

    #40: Meglehet, bár nem ismerem őket, de szerintem nem értenek túlságosan ezek a vivo srácok a játék-készítéshez, legalábbis nekem ez jött le az ingyen-modell Hilux és C3 képek alapján, ja meg a menütervek és a 8-vertexes kóla-automata után.
    Én is tudok modellezni, mondhatni ezzel foglalkozom, de ettől még nem fog az ölembe hullani egy játék. Ezek a vivo srácok szerintem mégcsak ahhoz sem értettek, és elvárták azt, hogy ők mint projekt-vezetők irányítsák majd a programozókat. Illetve eredményt nem mutattak fel + a kérdéseinkre nem voltak képesek válaszolni, eltűntek, mert (remélhetőleg) észbekaptak 1-2 apai pofon hatására(miután külföldi híres game-oldalakon is kint voltak, több volt rá az esély, hogy valaki észreveszi) hogy ebből így nem lesz játék.

    Ja, és elnézést a kifejezésért, és hogy nem mutatok tiszteletet, de itt megtalálható a modderség legalja, aki játékfejlesztőnek nevezi magát.