Worldwide Boxing Manager
  • atesz86
    #47
    Na akkor most nézzük a pénzes oldalt:
    Remélem arra rájötettek hogy Eventbe mi tudunk rendezni boxgálát, a másik helyen meg csak boxgálára kihivnak( na ezt ne használd!!),
    Ha te rendezel akkor tied a pénz is, elöször rendezz legolcsobb helyen amig fel nem tornássza magát vagy 40. helyig,
    Úgy kell rendezni hogy Event kiválasztod a helyet, utánna a boxolód és ellenfelét (figyelj kit választasz), és lekell zárni,
    jöhet a következő oldal, tv reklám stb...:
    Na itt úgy kell hogy :
    Ha jól emlékszek 42 jegyárat kér alapból beállítva ha ezt látod akkor már jó uton jársz:D (ez nem más mint az ajánlott az alatta lévő meg a mienk), a reklámnál legalsó kettő ingyenes azt maxra tornázva mindig, amíg nem lesz boxolód legalább 30 körül addig fölösleges reklámoznod, de én azért mindig kipróbálom tv-vel hogy mennyit ugrik a 42( ha ugrik egyáltalán az elején)
    Na akkor jön innentől a matekos rész, osztás, szorzás stb...
    Számolj hogy mennyi a jegy árad és a helyszinen mennyi férő hely van, ezt kell mérlegelned megérie tv-be reklámoznod, mert ha sokat nő a jegyárad akkor értelemszerű mit kell tenned, de van hogy majd 10erel több csak de én minden egyes filérért emeltem ha megéri, úgyis kitermeli
    Megsugom a C csoportba kb 20 helytől érdemes reklámozni akkor nől majd a jegyár is,
    Így majd az első boxolónk megalapozza a jővőnek az utat, mikor megérkezik a második boxoló akkor már kettőt berakhatunk és innentől nagyon kell okoskodni a reklámmal ja és persze a tv reklámmal is( volt hogy 500e-res tv közvettités kaptam, meg fellette is...)
    Fontos még hogy boxolonk kimerült szokott lenni amig nem 100%-os addig véletlenül se jáccasunk vele mecset mivel akkor kikap.
    Na kb mikor már érezzük hogy sok a jövedelmünk ez kb második boxoló is felkerül a B csoportba vagy a C csoport 10-be van akkor lehet felfogadni(legalábbis én csak ienkor fogadtam fel), doctor-t és event managert, mindkettőből 10-est!!!, Ha event managerünk van akkor onnantól kezdve beindul az élet a managelős irányba (néha annyit számolgattam hog y már belebonyolodtam mit éri meg reklámozni legjobban),
    Na fontos még a boxgála helye is:
    Kb mikor már 40. körül van akkor léptem én afelé hogy drágábbb és nagyobb helyet választottam és így több a bevétel(elején nem célszerű hiszen ismeretlenre nem lesz néző)
    Én mindig a legolcsobbat hiába hogy 1 csillagos de nagyobb a férőhely és általában így jobban megérte mintha egy 3 csillagos(de majd megbeszéljük csak jussatok el idáig legalább:D), és fokozatosan felfele egyre több férőhelyes legyen. Majd irok rendes példát ki a játékból hogy mégérthetőbb legyen a helyszínnel kapcsolatba.