Worldwide Boxing Manager
  • atesz86
    #46
    Előbb leirtam én hogy csináltam jó induló boxolót, amivel mondom csak megalapozni lehet a jővőt, de nézzük a jővő tehetségeit én hogy készitettem:
    Amig meg nem lett a második boxolóm addig nem használtam semmiféle personált, mikor 90%-ot eléri vagyis mindjárt kész a második boxoló na akkor kell venni egy 9-10-est a jouth tranier-ből, (ha nincs akkor ráfáztatok:D), és a második boxoló jóval ügyesebb lesz több pontott tudsz alapból szétosztogatni, elején szokás szerint gyenge ellenfél és lám sorba ütögeti ki az ellenfelét( nekem a harmadik boxoló 6 mecs alatt szintett lépett, B csoport már nehezebb, ja és aki nem érti mi a C csoportba kezdünk 100. körül) én 190 felettit csináltam a 3.ból( ő már a nehéz súlyba tündökölt), a 2. ból 185 körülit(mivel itt még 9 szintű volt a jouth tranier, de közbe felfejlesztettem 10-re), és így tovább 4. már úgyanúgy......Ja és ellenefelett tudjátok hogy kell választani( mint élőbe teszik:D), ha sokszor választasz alulrangsoroltott akkor nem haladsz gyorsan a ranglétrán, de 15-20-szal előrébbet már ne válasz!!!! Főleg az elsőnél, ott csak mögöted lévőt!!!