• Larvin
    #24
    Ebben tökéletesen igazad van én azért hoztam fel példának, mert más fórumokon az EA-t úgy álítják be mint valami olyan cég ahol virágzik a prüdéria és semmi szex, semmi vér. Lesz itt szex, vér meg minden. Nem kell beskatujázni az EA-t. ez egy nagy cég. Sok szart csináltak, de sok jó dolgot is. A szériagyártást aláírom, a futószalag néhol tényleg pénzszagú, de ha NWN, meg Baldur's gate cuccok jönnek futószalagon, akkor aztmondom jöjjenek csak. A patchel is valóban szar. Én is tapasztaltam. A vampire bloodline-nál találkoztam először olyan játékkal ahol a síma patch-eletlen játékot végig se lehetett vinni, mert az egyik küldinél kivágott az asztalra és az patch-ig mindenki így járt. Ma viszont azt mondom, hogy enélkül a játék nélkül egy gyöngyszemmel szegéynebbek lennénk. Azért van más kiadó is ami ugyanilyen hanyagon áll hozzá a már kiadott játékaihoz. Lásd: ATARI Ez ma már szinte mindenhol így van.
    A Bioware-ből amúgyis eljött már szinte mindenki aki számított. Mondjuk az Obsidian nálam leszerepelt az NWN2-vel. De a Bioware-es Jade empire is a lol kategóriába sorolandó nálam. A Bioware felett eljárt az idő.