• Ackro
    #30
    én nem néztem és nem láttam egy részt se ebből az agymenésből tehát csak azt írom le amit a bele-bele kukkantásokból leszűrtem (előre is bocsi azoktól akik szentélyt avattak a sorozatnak): csak annyit tudok róla, hogy valami repülőgépszerencsétlenséget szenvedett szedett-vetett banda egy lakatlan szigeten egymás torkának esik kitudja honnan előkerülő lőfegyverekkel és macsétákkal, majd úgy három-négyszáz részen keresztül írtják egymást, közben megtudunk mindenkinek a múltjában valami sötét foltot majd kiderül, hogy a sziget nem is lakatlan, egyre többen lesznek a túlélők és a szigetlakók, egyre több és nagyobb fegyverarzenállal esnek egymás torkának...
    sztem a vége valami olyasmi lesz, hogy felkel egy gondozott egy diliházban aki ezt az egészet álmodta, vagy ápolók pofozgatnak egy kábszertúladagoltat a korházban gyomormosás és vérátömlesztés után.
    sztem a forgatókönyv veszett el és amíg megtalálják egyre szövevényesebb és erőltetettebb lesz a történet aminek az lesz a vége, hogy nem lesz megoldás... akinek bejött a twin peaks annak ez is tetszeni fog...