#566
Én a mai napig nem néztem végig egy horrort se :D nem szeretem őket, pedig 22 vagyok :D Am meg szerintem is... A kissrác magyar nem amerikai ergo nem lesz belőle a ,, játékok hatására" tömeggyilkos. Bár tény, hogy nem egy olyan mondatot elsütött, ami alapján egy hozzáértő ember szép hosszú szöveget le tudna vágni, miért ne játsszon a gyerek túl korán 18+ gameval. Engem pl. 14-15 éves koromig nem is engedtek. ( vagy apám ott ült mellettem (resident evilek).
A mondatok amikre gondoltam.:
,, Ebben a játékban mi erősen 18 éven felülieknek való? Semmi olyat nem látok bennt." --- Ha nem látsz ilyet, akkor baj van ---
,,Amúgy mikor elkezdtem más fórumra írni (más névvel) akkor kevesebb is lehettem, mint 10" --- HE? Minek van más neved? Egy miért nem elég?
"A Te érdekességedről (ami nem kapcsolódik a Hitman hoz;)) 6 komment szól, arról meg h betettem egy számot a hitmanről még egy komment se szólt.." --- Ezt 10ből 9 ember egyszerű hisztinek fogja titulálni, amit az okoz, hogy nem válaszoltak egy kommentedre. Ami nem azt jelenti h nem néztük meg, hanem hogy nincs mit hozzáfűznünk. Ezeken kár hisztizni, te is tudod, hogyha érdemi kérdésed vagy hozzászólásod van válaszolunk)
És mellesleg kérdésedre válaszolva :-)
A dark és demon souls játékok a világ szerintem legnehezebb jelengenerációs játékai. A halálozási ráta magas. Értsd nincs az az élő ember aki halál nélkül végigvigye. Menteni alig valahol, a tervezésnél még az is felmerült ha meghalsz, akkor előlről az egészet. Amúgy jó és egyedi játék. De ha megütnek olyan helyen, véged. Fordítva igaz ez az ellenre is :)