Gerincműtét - Volt már valakinek?
  • cSuwwi
    #52
    Tesómnak kivették a torokmanduláit kb. 5-6 éve, elaltatatták, majd a dokit kihívták, fél óra múlva visszajött. Ő meg műtét közben felébredt...

    14 évesen volt egy tüdőtükrözésem, mert láttak valamit a röntgenképen. Csináltak réteges felvételt a tüdőmről = 10-12 kép mindig "mélyebbről"?, akkor kaptam olyan sugárdózist, hogy most is világítok a paplan alatt xDD (persze nem, csak így belegondolva mennyit ültem a röntgen előtt, pff)
    Az altatás is kellemes volt, 1-1 injekció a két combomba, jobban fájt mint amikor a műtőben a kézfejembe adták, és számoljak lassan 10-ig...
    Műtét után viszont saját lábon kellett menni (mert a műtő egy másik épületben volt, én meg túl nagy voltam), még emlékszem ahogy két ápoló támogat ki én meg azt se tudtam mi van, csak világosságot láttam. Pff.
    Később nem volt semmi bajom, általánosságban jobb az altatás sztem, persze csak ha normálisan csinálják, és odafigyelnek az orvosok...

    Ha mégis műtenek, gondolj arra, hogy utána jobb lesz, nem fog fájni a hátad :)