• HabibX
    #56
    Hmmm.. Most ebben waneknek adok igazat megmondom miért. Igaz hogy nálam sokszorta okosab emberek találtak ki kiváló kódolásokat AES, RSA, és amiket te is írtál eax ; Blowfish, Twofish, CAST-256 stb.. De minthogy ilyen módszereknél egyből neki lehet ugrani a visszafejtésnek "könnyebben" feltörhetők. De ha egyedi akkor előbb azt kell megvizsgálniuk hogy 1általán van-e benne hasznos adat nemcsak álca, 1 egyedi kódolás hangsúlyozom sztem még a kódfejtőknek is zagyvaság lehet első ránézésre.

    Ez volt egyik indokom, másik hát hogymondjam:
    itt SG-n máshol is olvastam már hogy ahánlották a jólbevált módszereket, x-y emberek nemtudom. pl: egyik "Első leadott tananyag egyike hogy ismert módszerek legjobbak. Namost nekem kicsit gyanús szaga van. Ugyanis énis valszeg hasonló felső utasitást adnék az iylen egyetemek, kóddal kapcsolatos oktatási pontok tanárainak. Ezeket szajkózzák diákoknak. Szokásom ugyanis a sorok közti olvasás [mégha fehér rész is ]

    Megjegyzés: Valakiről is bármiféle rossz szándék feltételezéséről nincs szó, a tényleg segítő szándékúaktól 1000 bocsi