Rég letűnt életformák kutatása
  • bens
    #22
    nem mondtam h igaziak a csontok, mivel nem voltam ott én sem. csak annyit mondok h ha találnak egy ekkora csontot igazából, akkor nem tudnának tudományos magyarázatot hozzáfűzni. szólnak ősi hindu szentkönyvek arról h régen az emberek sokkal nagyobbra nőttek mint ma, de ez ugye nem tudományos tény. minthogy említettem már az adam's bridge kapcsán is, találnak egy olyan leletet, ami összeegyeztethetetlen a tudomány mai állásával, és mégsem lesz belőle világszenzáció. pontosan azért, mert hivatalosan nem lehetséges, tehát nem létezhet. ergó biztosan valami csalás, vagy félreértés az egész. félreértésekből meg nincs szenzáció.
    érdekesség képpen:
    az adam's bridge
    csak hogy féreértés ne essék, a hídról szóló legenda nem akkor keletkezett amikor a hidat megtalálták, hanem sokkal régebbi. Nekem pl van egy 1994-es kiadású ramayana könyvem, amiben meseszerűen le van írva hogyan építették varászerejű imákkal a hidat, és utána hogyan süllyedtek el a kövek a víz alá. a hidat asszem 2001-ben fedezték fel. addig senki nem láthatta.