• feamatar
    #34
    dezzel általában semmi bajom, az ő hozzászólásaival általában egyet szoktam érteni, csak most szerintem olyanba szól bele amiről nem hiszem hogy lenne információja
    pl:
    "Persze, ezt a szenzorra lehet fogni, azonban egy profi vezérlőprogramban (pl. ipari vezérlőprogramban) ez nem így működik. Hanem pl. state machine elven vannak kialakítva az egyes munkafázisok, és egyértelműen nyilván van tartva, melyik fázik az aktuális, és ami nem oda tartozik, az nem léphet életbe. Tehát, amikor elindul pl. a felszállás, a leszállási fázishoz tartozó programrésznek kuss van, a szenzoroktól függetlenül." Itt sem a szakértelmével van a gondom, hanem konkrétan "egy profi vezérlőprogramban" résszel. Nem tud semmit, hogy működött a Texelé, ezen kívűl ha jól tudom a Texel sem először repült, de azt tudom hogy a Module1 és a Pixel már azt hiszem februárban levegőbe emelkedett, tehát nem hinném hogy olyat lehetne feltételezni, hogy nem egy jól átgondolt program volt. Egy korántsem tökéletes program volt, amit gondolom meglehetősen nagy körültekintéssel terveztek, de a tervezésről és a korábbi tesztekről NINCS infónk, így csak spekulálhatunk.