Egykét érdekesség ami felgyülemlett... (mindent elQrnak)
  • Max7
    #39
    #32: lemaradt hogy inkább maradt volna az állam tulajdonában és nem adnának olyat amit nem tudnak teljesíteni ha 2 mega lett volna a max akkor az lett volna a max de azt tudták volna teljesíteni és nem csapták volna be a vásárlókat holmi apróbetüs szerződésrészre vonatkozva! (és hozzáteszem hogy mind nem tudták volna lenyulni és legalább csurrant volna a fejlesztésekre is.... (most németországból hozzák be ide a használt fejlett eszközöket) érdekes a bkv is állami kézben van mégis vettek új villamosokat és a régieket mi adtuk el.... nem a régieket hozták ide... más az hogy a blicelők miatt veszteséges volt a vállalat de most hogy több alkalmazottja lett kevesebb blicelő és már megduplázták a bevételt.... de érdekes....

    #33: közel 10 éve vagyok 30-as szal westelnél elég sokáig volt és amikor mentem szombathelyre pestről akkor a határ közelében nem volt mindig térerő... húha de ők is építettek elég rendesen és eléggé sok tornyot (Régi westeles rokonom mesélt azért)

    #35: tök mind 1 hogy most t-comhoz mész vagy a t-com vonalát használó alválalkozóhoz... én az enternetnél vagyok ás állandóan minden féle gondal a t-comhoz küldenek illetve elintézik ők... továbbítják a hibabejelentést a t-begyárhoz! magyarán tök mind1 hogy a nőstény tehén szarába vagy a hím nőstény szarába lépsz.....

    #37: ne kíméld :) és oszd emg velünk a lényget :P