• dez
    #88
    "Hát akkor légy vele tisztában hogy UPC direkt digitális műsorszorás, csatornák 80%-a SVCD felbontásban jön (van ami ennél is szarabbul és 1-2 csatorna csak ami 720x576, ezeknél meg a bitrate van elbaszva). DigiTVnél ez még sokkal rosszabb vicces bitratekkel dolgoznak, nagyobb tévén nézhetetlen."
    Én ezt nem hiszem el, amíg a saját szememmel nem látom. Az SVCD 352x288-as, és az már nagyon szar. Nem arról van szó véletlenül, hogy van 1-2 csatorna, ami már a sugárzótól is láthatóan csökkentett felbontásban jön, mint pl. a Cool?

    "Megint forditasz. Persze hogy fogynak a gyárik sőt nagyon jól fogynak, de azért általában több egy otthonban az irott mint a gyári."
    Attól függ, hol. Warezoló ismerőseim között nálam is ez van, a többieknél nem. Persze szereznek néha ilyet is, de többnyire inkább csereberélnek egymással, illetve kölcsönzik.

    "Küldöm"
    Köszi!

    "Ezt nem tudom, hogy csinálod."
    Nagyon egyszerűen: RGB-ben vezetek rá 720x576-os képet, VGA kimenetről (PAL módban - a VGA-t még sajnos nem viszi).

    "Most hirtelen csak 1-2 webáruházat néztem meg de nem találtam ilyet."
    Itt pl. 2 kivételével (amiknek meg is van az áruk) mindegyik 26" alatti 640x480-as vagy 800x600-as.

    "Ha meg létezik is akkor ki az a hülye aki ilyet vesz?"
    Aki pl. sajnálja a pénzt a drágábbra.