• nipponia
    #13
    Mi a faszt képzelsz magadról te kretén? Szóltam hozzád egy rossz szót is te baromarcú? Szerintem normálisan reagáltam a hozzászólásodra.
    És per pillanat a legnagyobb baromságot mondtad, mikor összahasonlítottad a kettőt. Mert fizetsz az autódért, az útakért, de nincsenek reklámok az aszfalton méterenként, az autóba nincs beleépítve egy spéci rádió ami nyomja neked a tampon reklámokat. Ne gyere olyan hasonlatokkal, amiknél a reklámozás nem szerepel, illetve nem létfontosságú mivel megszakíthatod akkor amikor akarod. Jó hogy nem a tv reklámokat hozod fel, aminél szabadon eldöntheted megnézed vagy átkapcsolsz. Itt olyan reklámokról volt szó, amit rád erőszakolnak mindenképpen. Semmi bajom a reklámokkal, amíg nem erőszakolják azokat. Mert ha ingyenes egy progi vagy egy oldal, akkor reklámozzanak csak, ebből tartják fent magukat. De ha már fizetsz egy oldalért, programért (mint pl a játékokért) akkor ne legyenek benne reklámok mert kifizettem az adott programot. Max a saját cégének a reklámjai legyenek benne. Olyan ez mint az HBO. Külön kell fizetni érte, de csak a saját reklámjai vannak benne.