Ki melyikben hisz? Melyik irányítja az életünk? Vélemények, nézetekre vagyok kíváncsi!
  • nyaSGem
    #222
    Kedves Homeless!

    Olyat még nem álmodtam meg, hogy fának megyek autóval. Viszont kétszer megálmodtam konkrétan egy jóbarátom és egy másik közeli ismerősöm halálát.

    Viszont ebbe tovább nem megyek bele, mert egyrészt amint említettem, nem csinálok hülyét magamból - bár lehet hogy ez nem sikerült -, másrészt az esetek személyes jellege miatt nem beszélnék róla.

    És innen kezdev nem akarok a téma mellet se pro se kontra érvelni, mert őszintén szólva nem akarok senkit meggyőzni arról amit gondolok, másrészt úgysem tud meggyőzni engem senki arról, hogy nem létezik az, ami velem mér számtalanszor megtörtént. Egyértelmü ezért, hogy az ilyen vita csak rossz irányba mehet, és jobb a békesség mindenkinek.

    Mint lejjebb említettem, mindenki azt hisz vagy nem hisz amit akar. A dolgok létén vagy nem létén ez úgy sem változtat. Aki tapasztalja az megéli és hinni fogja, aki nem tapasztalja, az talán majd egyszer az életében találkozik vele, de ha mégsem, akkor sem veszít semmit...