• BaliBoy
    #29
    Hát LOL még mindíg nme érted és nem mosod ki magad.
    Én a HÜLYÉZÉSEN akadtam ki! Az általad említett példában a srác tényleg nem áll a helyzet magaslatán, de ettől függetlenül ne álltalánosítsunk!
    Mondok egy példát. Én elég jól értek a hangtechnikához. Tegyük fel - nem tudom mi az igazság - te egy átlagos vásárló vagy aki kiválaszt egy márkát, mondjuk a Technics-et, és abból veszel egy 40e ft-os erősítőt. Elvagy telve mert az álltalad legjobb márkának titulált gyártótól megvettél egy relatíve annyira nem drága, de nem is a legolcsóbb árut amire te már azt mondod, hogy nagyon jó minőségű. Ekkor jövök én és lehülyézlek mert 1 a Technicsnek van 500e ft-os erősítője ami biztos jobb, 2 valójában a Technics egy kis csira márka a high end-es cuccokhoz képpest (mondjuk Ongoku...), 3 már csak azért is kinevetelek mert tudom, hogy ha magadnak építenél egy erősítőt akkor akár fele ennyi pénzből is megusznád és ráadásul egy sokkal jobb minőségűt kapnál. De mivel én nem értek egyet ezzel a mentalitással, szépen felvázolnám neked a lehetőségeket, ahellyett, hogy lehülyéznélek kapásból. Vágod?