Megjelenés:Augusztus 14
  • Bil Ur Sag
    #61
    Szia Mike

    De igen lehetőség van rá. Az a lényeg ha berakod a madden 09-et, akkor menj a főmenűben az xbox live fülre majd azon belül lessz olyan hogy quick match. Válazd ezt, és ekkor automatikusan letölni a legfirsebb rostert a progi. Egy gond van vele, hogy fojton frissítik és nem csak a rosterbe nyúlnak bele hanem, a sérülésekbe stb...amik a valóságban is évközben bekövetkeztek. Pl. Brady kiesése a Pats-ből, vagy Nalen kiesése a Broncos-ból stb...Szal a baj ezzel a roster-rel szimplán annyi hogy leginkább online-ra van, hogy nagyjából a szezon-nal válvetve játszhasd. Sajnos olyan roster amiben a friss leigazolások vannak, nincsen. Mondom folyton bővítik és leginkább online játékra van kihegyezve. Jó lenne egy szimpla roster update is franchise-hoz. De ha netán létezne sima single gamehoz roster ne fogjátok vissza magatokat! De én nem találtam. Mellesleg valahol láttam a neten, hogy készül egy pocakosabb update a madden 09-hez. Gene Upshaw logo a sisakokon (G.U), az időjárásba belenyúltak, illetve ez tartalmaz roster-t is. (Pl. Favre a Jetsben, Shockey a Saints-ben stb...)Remélem lessz belőle valami. roster update online Itt azért megnézheted az online átigazolásokat.