Tetszik, nem tetszik, vélemény, stb ... képet is lehet mutatni :)
  • titanilla1
    #884
    Ez a véleményed, ez rendben van...sőt, köszönöm!
    Nekem 6 évig volt saeggig érő hajam, csodaszép, fekete, rengeteg, imádtam. Akkor volt elég mikor hullott, nem betegesen, normálisan az a napi 15-30 szál. Ez rövig hajnál oks, hosszú hajnál gáz.....a lefolyóból, mosógépből......de pelenkázáskor a gyerek popójából húztam ki a 60 centis hajszálat....én ekkor léptem. Levágattam, nem tetszett a félhosszú, a hosszúval vadóc voltam, a félhosszú babás, én nem az vagyok...rövidítettem amíg újra a tükörben magamat látom. Ez annyira jól sült el hogy míg 27 évesen csókolommal köszöntek /hosszú hajjal/ most 32 éves koromban a személyimet kérik el ha pezsgőt veszek, és az a 24 éves csajszi aki elsős volt mikor én kimaradtam a 8.-ból...:)) Ez egy nem akármilyen bók ennyi idősen 3 gyerek után ám...:) Mondjuk az hogy 176 ventihez 58 kiló vagyok betudható a 3 kölykömnek /leszívják rólam az energiát/ vagy a napi 18 km futásnak. Annyival visszavágnék viszont én amit látok, hol vannak a 25 fölötti szép , hosszú hajú nők? Hogy van a hajuk zsíros, szanaszét áll , coff.....ami persze takarja a 4 napos zsíros hajat, ami összekötve egy gombóc buksi...nuku igény, 100% trampli akit látok, és rohadt gazdag helyen élek, Balcsipart 5 perc, én mégis így látom a hosszúhajúakat /tapasztalat/ mond miért???:)