• sonicXX
    #1
    Egy ilyen osztályozósdi idehaza is jól jönne asszem...

    Az pedig hogy növekszik az erőszak a tanárokkal szemben, alapvetően korszaki probléma, de leginkább az okozza, hogy a tanulókat felbátorítja az hogy nekik is vannak jogaik a tanárokkal szemben, ellenben a tanárok nem törölhetik fel velük a padlót. Pedig szerintem a tanárokkal szemben erőszakos diákokat nyugodtan lehetne testifenyíteni, vagy legalábbis kivágni az iskolából a harmadik eset után aztán menjen ahová akar vagy haljon meg bután.

    Nekem amíg suliba jártam úgy tűnt, hogy idehaza a legtöbb tanárnak nem tanítják meg a képzőn, hogy miként lehet hatásosan szankcionálni. Márpedig én azt mondom, hogy egy erőszakoskodó taknya ellen a lelkiterror egyáltalán nem megvetendő, még akkor sem ha ez nem mutat jó példát - mivel szerintem egy töketlen tanár sokkal rosszabb példát mutat, főleg azt a példát mutatja, hogy tanárnak nehogy menjen az ember, mert az ilyen suttyó diákok miatt úgysem lesz benne köszönete. A tanárokat tisztelni kéne, a munkájuk sok fáradsággal, felelősséggel, fájdalommal és áldozattal jár - ehhez persze olyan tanárok is kellenek, akik a tiszteletüket képesek kivívni.