• eax
    #27
    "Tök mindegy hogy milyen titkosítási metódust használ (oTP-t, RSA-t, stb...) feltörhető. Ha nem brute force, akkor social engineering.
    Ha az se, akkor meg egyéb piszkos trükkök."

    Viszont ez mar az algoritmus biztonsagan kivul eso problemakor.

    "megjegyzem ez a mű sem került tiltólistára, mégis a vírusokról szól. Akkor hogy is van ez?"
    Egyreszt mert elobb jelent meg, mint a torveny, masreszt az irok kimondottan figyeltek arra, hogy (rosszra) hasznalhato informaciot meg veletlenul se kozoljenek, harmadreszt meg gondolom ilyesmi ellen hivatalbol nem kezdenek eljarast, csak ha valaki triggereli, de mint emlitettem, nem vagyok jogasz.

    "P. Józsika leszúrja K. Juliskát egy T. Tamás késes által sorozatban készített konyhakéssel. T. Tamás büntethető? Nem."
    Szerintem is igy lenne logikus, de a torveny szovegebol nekem az ellenkezoje jon le.

    "Működik az, csak kevesen élnek vele."
    Eddig nekem (es igazabol barkinek, akit ismerek) sokbol 1-2 aranyt produkaltak, de hogy egy konkret peldat is irjak: itt.

    "Azokra meg az utólagos hatása van."
    Marmint?

    "Viszont megvan a választás szabadsága. Ha van egy szar program, akkor megtehetem, hogy nem azt a programot fogom választani
    Ha tudsz rola, akkor igen.