• who am I 7
    #67
    "Hát inkább 1 PDA vagy smartphone (mio A701) mint ez a "féltégla" "

    Én intelligens embereknek tartom azokat akik PDA-t használnak.Viszont ez a hsz-absolute unintelligens .Természetesen az összes PDA közelébe sincs ennek a féltéglának igaz?mindegyik 5 centi szer 3 centis.Bravó.Idióta.

    De most tényleg...igazán nem értem.Mi a fa*znak fikázzák, h hol PDA- verő ez meg hol nem..kit érdekel?ELmondod egyszer és ennyi.Akinek nem tetszik nem veszi és kész.ENNYire rém egyszerű.De egy nagy marketinggel szembeszállni, és itt SG-n osztani az igét..én úgygondolom fölösleges.Jól csinálták a fiúk el kell ismerni és kész.Nem kell itt köpködni mint egyesek.Ők is tudják jól, h egy pda-val a tudása nem ér fel a telónak, de sok ember nem tudja, és ezt ők kihasználják..ennyi.Ennyit tesz egy izléses/szép menü/kűlcsín és a jó marketing.Én nem fogok venni iphone-t hacsaknem lemegy 40ezerre, de gratulálok nekik, h így sikerült befutniuk, viszont remélem a jövőben fejlesztik szépen a szoftvert és tényleg egy PDA verő kis kütyöt kaphatunk kézhez.Részemről ennyi...a sok köpködő kobra meg...ez lenne a tipikus magyar-irigy viselkedés? kár...