• kicsizoz
    #3
    Hát én nem örülök ennyire!
    Megint a hülyeség a köbön! Miért ne köthetnék olcsóbban 2 évre ha azt akarom???
    Nehogymár megtiltsák nekem!!

    Az ok, hogy pl, kötelezzék őket, hogy legyen 6 hónapos meg 1 éves is, dehogy a kínálat csökkentésére kötelezzék a szolgáltaltókat, ezt nem teljesen értem....

    Hűség nélkül most is lehet kötni, ahhoz képest a 6 hónap nem lesz lényegesen olcsóbb, nem éri meg (gondolom) a szolgáltatónak, tehát inkább visszalépés.

    Hűség, kölcsönös előnyökkel jár elvileg, ha rövidül az előnyök csökkennek mindkét fél részére. Az elfogadhatóbbnak tartanám, hogy a fél éves arányos kedvezménye pl. legyen a fele az éves kedvezményének! de ne töröljék el az évest/2 évest, már megint a fogyasztót basztatják? Nem akarok havonta szolgáltatót váltani!!!! ébresztő!!!

    "Változást jelentene, hogy a hűségnyilatkozat határidejének meghosszabbításához szerződésmódosításra lenne szükség."
    Abszolult egyettértek!! ezt már sokan megszívták!! Nagyon gusztustalan, hogy automatikusan hosszabbodik! Legyen a lejártától hűség nélküli a tarifa és pont.