a ketoldalu telefon
  • CSOCSO
    #21
    Nah.. atvandoroltam (vissza?) a nokiakhoz... lecsereltem a face off telcsimet egy nokia n75 osre...

    amit sajnalok: talan az aksi kapacitasa (allitolag ez a nokia nagyon fika aksiilag)

    a samsung telcsi uberszexi volt a tok nelkul... de tok nelkul soha nem hasznaltam..szal igyisugyis batrnagy volt mint a mostani nokia.. tok nelkul meg mint egy regi 8210es ekszerecske... nahde mindegy...

    nokiaval vegre tudok zoomolni a kepekbe.. tudom oket forgatni.. stb.. sokkal allatabbul szol a zene a sztereo hangszoroknak koszonhetoen, szerencsere ugyanugy minden video es audio filet ismer es tamogat. a pc szofvter nagyon kiralysagos millioszor jobb mint amit adtak a samsunghoz ( samungossal csak zenet lehetett feltolteni.. mig nokianal barmit lehet csinalni.. rendezgetni a szamokat, szoftvereket lehet instalallni az n75 re.. lehet csinalni backupot, stb stb stb.

    ami igazan zavar a nokianal az a lassusaga.. akarmire nyomok szinte 3 szor annyi idobe telik neki felhuzni mint a samsungnak..

    mindenesetre baromia nem hianyzik a samsung erintogombja...