a ketoldalu telefon
  • CSOCSO
    #1
    tegnap vettem

    teszt

    " a lenyeg hogy a telcsinek ket oldala van.. egy multimedias resz amire mindenki azt hittekorulottem hogy IPOD a masik oldala meg rendes telcsi resz

    meg en is csak ismerkedek a telcsivel.. de nagyon tetszik hogy bortok nelkul akkora kb mint egy nokia 8210.. kis ekszer... bortokkal? azzal mar nem olyan kicsi viszont a bortokban extra aksi van!!! lol ezt csak most tudtam meg a leirasbol.. lol.. viszont az amcsi es magyar telcsi kost kurvasok kulonbseg van.. gyk: a magyarbol csomo minden ki van sporolva:

    hozzaszolasom a forumbol:

    "A telcsit a haverom mutatta nekem.. akkor kirohogtem hogy mekkora baromsag ez az egesz ket oldalusag... Es tegnap megis megvettem a telcsit!!!
    kezdem megszeretni, de egy kicsit tenyleg nehezkes banni a kicsivel.
    De mivel nekem az amerikai verzio van leirnek par dolgot:

    van java tamogatas... vannak jatekok, stb...
    van szamologep a kis kepernyon muxik tokeletesen
    van vilagidonel terkep.. csak a nagy kepernyon nezheto ez a funkcio. at se engedi flippelni a kicsire
    ha a fenykepezot bekapcsolom akkor azonnal kirakja a nagy kepernyore a kepet es a kicsin kiirja hogy FLIP ( ez jelenti hogy kepernyonyere)
    mp3 at siman lejatsza az SD kartyarol
    az erintogomboknal van erzekenyseg allitas. nekem a legerzekenyebbre van rakva es igy kenyelmes es semmi baj nincs vele..

    es meg kitudja mennyi kulonbseg van a ket gep kozott ( az europai es amcsi kozott)

    naja.. a kamcsi csak 1.3 as.. ez van."