• rotaboy
    #70
    Én már meg szívtam egyszer a voda korlátlan nettjét. Amikor először be vezették a korlátlan nettet, elő fizettem, mert nem volt más. Nem használtam másra csak nettre, fél év után meg szüntették. Az lett volna a minimum, hogy fel ajánlják, hogy a szerződésemet fel bontják ha akarom,mert ők a továbbiakban nem tudják, vagy nem akarják nyújtani nekem a szolgáltatást amiért én meg kötöttem a szerződést velük. Nem az a legnagyobb baj, hogy átkuknak a korlátlan szóval, hanem az, hogy esetleg a tudtod nélkül át tesznek egy másik csomagba, mert "tiltott P2P-t" használtál, azt másfél évig fizetheted a magasabb díjat, vagy a kötbért. Közben most akarja az álam meg tiltani a 6 hónapnál hosszabb hűségszerződéseket. Hozzá teszem nagyon helyesen, mert nem abba kellene versenyezniük a szolgáltatóknak, hogy ki tud jobb marketinggel, több ügyfelet szerezni, aszt a hűségszerződés majd úgy is köti az ügyfelet, hanem abba kellene versenyezniük, hogy ki tud jobb, vagy ólcsóbb szólgáltatást nyújtani. Én teljesen be tiltanám a hűségszerződést (lakosági célra). Pár hónap alatt teljesen meg változna a piac képe. Végre igazi verseny alakúlhatna ki.