• Petko
    #4
    na az is tényleg nagyon jó nekem, meg érdemes a szüleim adójából rákölteni hogy amikor itt a soroksári úton elmegy a hév akkor megcsodálhatom az irodaépületüket, meg növelik budapest látványát hogy a középvezetők audi a6 osokkal furikáznak a városban... meg akár még beállhatunk takarítani is 700 an

    de most lett egy nagyon jó remek üzleti ötletem... szólok én is a kormánynak hogy van egy hatalmas beruházási ötletem, nem is kell 1.3 milliárd csak 800 millával támogassanak
    fogom ezt a pénzt és építek egy hatalmas hangár épületet valahol törökbálinton, plusszba persze veszek a tesómnak meg szüleimnek egy kocsit... esetleg egy kis repülőt
    aztán teremtek 1000 munkahelyet... mindenki jöhet, könnyű munka, mindenféle járulékkal, nem igényel képzettséget, persze részmunkaidőre bejelentve havi 40 rongyért... de csak annyi lesz a dolga az 1000 magyar alkalmazottnak hogy a hangárban, mindenféle nyugati országból importált biohulladékot, kórházi szemetet, vendéglátóipari hulladékot, ülepítőiszapot kell lenyelni és megemészteni... tök jó meló, jár hozzá mobiltelefon céges jutalékként... és voálás kész az EUs szabvány hulladékfeldolgozó üzem
    később persze tervezzük bővíteni a vállalati profilt, lehet rádióaktív hulladékot is feldolgozni, vagy a kövérebb munkatársakat feldolgozni, és nyugatra pipereszappant exportálni