Gladiatus avagy a bitefight utánzat?!
  • C3rb3ros
    #23
    Én is játszottam ezt a játékot, de sajnos mostanra teljesen tönkretették a GO-k. Olyan szabályokat hoznak amit ők sem tartanak be. Aki nem ismerőse a GO-nak és jelentősebb eredményt ér el azt tiltják. A legtöbb ismerősömet és engem is tiltottak, a többiek meg maguktól jöttek rá, hogy nincs értelme így játszani és abbahagyták. Vagy mész arany donornak vagy nem játszol ezzel a játékkal. Felesleges időt pénz és energiát pazarolni így a játékra. Például a GO-k tönkretették a játék egyik értelmét a piacot. Nevetséges, hogy a piacra csak az ő szabályaik szerint tehet ki bármit az ember. A felszerelést amit felvesz az ember már csak vissza lehet adni töredék áron. Az AH is véletlenszerű lett. Ezekkel arra ösztönzik az embert, hogy vegyenek rubint. A támadási szintkorlátok is nevetségesek. egy 20-as szintű ember akár egy 9-es szintűt is megtámadhat viszont visszafelé nem lehetséges. Csak azt nem értem, hogy mire jó, mert már ha egy 11-es szintű emberkét támad akkor is szinte 0 a rabolható arany. A 10-es szintűtől meg nem is lehet rabolnia. Azt sem értem, hogy miért nem lehet ezeket leprogramozni? Ki lehetne hagyni a GO-k szubjektív értékelését akik a saját szabályaikat sem tudják betartani. Senkinek nem ajánlom a játékot. Van sokkal jobb hasonló játék. Ne öljetek bele pénz és időt mert felesleges!!!