• wanek
    #99
    "Mind1, te nagyon buta vagy és az a vicces az egészben, hogy ezt csak te nem veszed észre" - bagoly mondja? LOL!
    "A szövegeidben semmi konkrétumot nem írsz, minden lóg a levegőben" - talán valami közöd van hozzá? Fingod sincs, hogy milyen betegségre szedtem azt a gyógyszert. Honnan is tudhatnád, hisz nem írtam, semmi közöd hozzá (másnak sem). A gyógyszerrel kapcsolatos dolgot, amiről írtam, az az orvos mondta el, aki nekem felírta a gyógyszert. Az orvos pedig onnan tudta, mert a nagybátyja "találta fel" azt a gyógyszert... Ennyit a te nagy okosságodról.

    "Én úgy tudom, hogy az emberek rettentően hasonlítanak egymásra" - valóban. A legnagyobb részének van 2 szeme, 1 orra, 2 keze, stb. És még bizony az a fránya DNS is nagyrészt egyezik. De szerinted a DNS vizsgálatot mi a f@szért csinálják, ha olyan rettenetesen nagy az egyezés? Az kis eltérés bizony mind életfunkciókban, és még nagyon sok egyébben alapvetően különbözővé tesz minket, embereket. Ugye nem szükséges a lehetséges különbségeket felsorolnom?
    Szeszmester. Annyira alacsony a színvonalad, hogy veled nem vitázom tovább. Egyszerű vagy, mint a vonatfütty.