• Szeszmester
    #98
    "Az emberek csak nagy vonalakban hasonlítanak egymásra, minél részlesebben vizsgáljuk, annál nagyobb eltéréseket tapasztalunk."
    Én úgy tudom, hogy az emberek rettentően hasonlítanak egymásra, még egy pici sárga meg a nagy bantu néger is, a génkészletük több, mint 99%os egyezést mutat. Mondjuk ebben a számban nem vagyok teljesen biztos, de a csimpánzokkal is több, mint 90 vagy 95%.

    A szövegeidben semmi konkrétumot nem írsz, minden lóg a levegőben! Szedtem gyógyszert, amire való, arra nem használ (honnan tudod, ha neked nem is az volt), de amid neked volt, arra használt. Pff. Ott vannak az antibiotikumok. Ott pl tök nem mindegy, hogy milyen betegségre szeded. Így is egyre ellenállóbak, főleg, ha még az emberek is elkezdenék az össze-vissza antibiotikumozással erősíteni őket.

    Egyébként sok mindent tudnak ezekről a dolgokról, a gyógyszercégek nem csak az anyagokat mixelik, az is fontos, hogy a keletkező molekulának milyen alakja van.

    Mind1, te nagyon buta vagy és az a vicces az egészben, hogy ezt csak te nem veszed észre.