• winnie
    #74
    "Akkor elbeszélünk egymás mellett. Én a tv2-re gondoltam, ott tényleg félbehagyták a sorozatot."

    a hallmark csak a zárófilmet adta, a sorozatot nem. csak jelezni akartam, hogy volt tévében. a farscape amúgy a viasaton ment főleg, amíg megvették. a tv2, ha volt rajjta, akkor nem félbehagyta, hanem nem vette meg a részeket. amit megvettek, leadták.

    "De pl. a PB vagy a Lost esetében hosszú indokolatlan kihagyások voltak."

    direkt csinálod? a pb idehaza még akkor kezdődött, amikor kint el sem indult a 2. évad. a lost pedig az 1. évad közben indult. két tipikus példája azon amerikai sorozatoknak, amik szinte azonnal beértek ide.

    "Azért mert vki nem tudja hogy mi történik a 2. évadban, attól az még készen van. Nem lehet börtönsorozatnak hívni csak úgy látatlanban."

    de attól még börtönsorozat. attól, hogy nem tudod mi történik a 3. évadban, azt elkezdték forgatni.

    "Pedig az. A bogár rovar, de a rovar nem biztos hogy bogár."

    nem. a sorozat nem szappan. a szappan nem sorozat. remélem látod, hol az eltérés. az, hogy te tévesen sorozat szót használsz rá, ez nem az én bajom.

    "Ok-ok, nem szereted a PB-et. De attól még nem kell így lehordani."

    ööö, akkor miért van meg dvd-n? miért volt a tavaly numero uno sorozatom? és idén a 2-3.? egyszerűen csak van szemem és nem vagyok elvakult rajongó. a pb alap. béfilmes? istenem.