• Atisz #70
    Igen, valóban 4 évfolyamos a Farscape, nem tudom miért emlékeztem 3-ra.
    A zárófilmet mikor adták le? Mert nem emlékszem rá... ez is tv2-n ment, igaz?

    Kinnt valóban szokás szünetet tartani, de ott produkciós okok miatt. Nálunk ilyesmi nincs és általában késve jönnek a sorozatok, tegát semmi ok nincs rá. De ezt nem neked hánytorgatom fel csak megjegyeztem...

    "szerinted kórházsorozatok. az sem sokkal jobb. de a prison break az. 3-ból egy, neked nulla:)"

    Ne mentegetőzz. Ha csak a PB börtönsorozat (ami egyébként azért szerencsétlen elnevezés mert a 2. évadban jórészt közelében sincsenek a börtönnek és nincs más hasonló sorozat, ami indokolná ezt megnevezést mint műfajt) akkor minek soroltad fel a többit. Az általam említett sorozatok mind a kórház kategória alá esnek. A szappanopera is sorozat, úgyhogy megállja a helyét.

    "a 14. évadban. ha annyira szemét, nem kell nézni. simán intelligensebb sorozat a szökésnél."

    Nyugodj meg, nem is nézem. PB vs Vészhelyzet intelligencia szempontjából, hát erről eltérő véleményen vagyunk, ezt érdemes lenne tágabb körben megvitatni
    Tulajdonképp nem zavar a Vészhelyzet, csak azt bánom hogy elveszi a műsoridőt más produkciók elől...

    A House nem tudom mitől nyomozós, hamár mindenképpen kategorizálni akarjuk akkor legyen inkább "diagnosztizáló kórházsorozat". Ami a többitől megkülönbözteti valójában az, hogy az egész egy karakteres központi figurára épül.