• t0ma
    #40
    "ez egy régi probléma és hidd el nagyon jól tudom mit jelent a rövidítés, de magyarul logikusabb így és kész"
    hmm, es ki szerint? akkor ezek szerint bakelit lemez, meg kazettas szalag, csak hogy a hanghordozoknal mardjunk? vagy hilti furo? ne viccelj...

    "másrészt ha olyan korlátolt vagy, hogy nem tudod elolvasni a leadet végig, akkor ne hadonássz itt össze vissza, mert nem fordított, hanem saját anyagról van szó."
    jogos. valoban nem olvastam vegig. a CD lemezig jutottam :)

    "amennyiben valami hasznosat is mondtál volna, akkor esetleg lehetne értékelni a hozzászólásodat, de így látszik, hogy csak és kizárólag a 16 éves szellemi szintű "elbújok a nickem mögé és fikázok bármit"-re vagy képes."
    hat nemtom te hogy vagy vele, de en nem azert irok hsz-t, hogy valaki ertekelje. esetleg te igen? erdekes. es mintha a te nicked sem sejtetne sokat magadrol...

    "Legközelebb írd le egy füzetbe az ilyeneket, ne itt sokkold vele az embereket."
    sokkolas??? max teged zavar, hogy dologztal x orat ezen a cikken, es jee, valami nem tetszik benne valakinek. hat ez pedig mar csak ilyen...