• woker
    #24
    Igen, munkahelyre dolgozni járjon az ember, de azonban nagyon nem mindegy, hogy milyenek a munkakörülmények.
    A jelek szerint a google-nak bőven megéri fenntartani ezt a fajta munkahelyet.

    Egy ilyen laza munkahely is simán lehet annyira produktív mint ahol a főnök ostorral csapkodja a beosztottait és minden munkát tegnapra kér.
    Ide nem pusztán csak dolgozni mész be, mert itt jól is érezheted magad, miközben dolgozol. A légkör nagyban meghatározza, hogy mennyire jól/produktívan tudsz dolgozni és nem utolsó sorban, hogy mennyi időt fogsz eltölteni az adott cégnél (a cég érdeke pedig az, hogy te lehetőleg minél több időt tölts el nála).

    szvsz pont az olyan apró dolgok teszik kellemessé a munkahelyet mint pl. a csocsó, vagy a videójáték vagy egyszerűen az ingyenes étkezés (több marad a zsebben) vagy csak pusztán pár kényelmes fotel ahova ledobhatod magad pár percre és beszélgethetsz, lazíthatsz.