2d-s japán gyönyörűség PS2-re
  • Seth
    #2
    Ezt én akartam megnyitni :P
    Nekem tetszik, nagyon szép és élvezetes a harc is, bár szokni kell, nem az az agybafőbe verek mindenkit egy gombbal (bár lényegében erről van szó, a kockát kell nyomogatni ^^), mert elfárad a karakter és akkor védtelen a támadásokkal szemben. Egy-két gondom azért van a játékkal,egyik a kevés hely a tárgylistában. Bár később lehet venni majd batyukat ,összesen 6 lehet ,a legnagyobb 8 férőhelyes, szóval 48 helyed lehet. Ez soknak tűnhet, de aki gyűjtögető életmódot folytat,annak meg kell gondolnia a dolgokat.Nade ez nem is olyan vészes, inkább csak az elején , amikor két szütyőd van. A másik néhol nagyon zavaró tényező az, hogy nagyon belassul, szegény ps2 alig bírja az iramot, az egyik főellenség (Gwendolyn utolsó főellenségénél szinte megáll ^^, bár nagyon gyorsan legyaktam, kb 1 perc alatt, de fel kell rá készülni, először vagy 10x próbálkoztam sikertelenül, de aztán fejlesztgettem kicsit, és ez a boss majd még 3x lesz asszem a többiek történetében)
    Egy egy könyv kb 8-10 óra, szóval azt 5(+1 finálé) karakterre vetítve kb 45 órás elfoglaltság. Bár érzem hogy a 4., 5. karakternél valószínű már monotonnak és repetatívnak fogom látni, de azért biztos végigviszem,mert a történetek érdekesek,és végre van benne kihívás, néhol erősen lealáznak a szörnyikék