Pszichedelikus növények, és hatásaik
  • dronkZero
    #739
    Ez így nem teljesen állja meg a helyét. Az egész lényege az, hogy azokat a "teszteletlen designer molekulák"-at bejuttasd a szervezetedbe. Azok MAGUK a hatás. Nincs nagyon értelme feltüntetetlen adalékanyagokat beletenni.

    Pluszban elég hülye feltételezés is, már megbocsáss, mert ha az egész célja az, hogy legális legyen a dolog, akkor nem fogják pont azzal elkúrni az egészet, hogy nem tüntetnek fel összetevőket a csomagoláson. Akkor pont az értelmét vesztené el a dolog.
    A "sima" fűben szerintem nagyobb eséllyel találsz olyan dolgokat, amiknek nem kéne benne lenniük...

    A teszteletlenség meg annyi, hogy valóban, tudományos igényességgel még nem tesztelte senki (legalábbis én sem tudok róla), de azért amatőr módon már azért jópár millió ember igen. És nem hullanak tőle az emberek jobbra-balra.

    A hosszú távú hatásairól nem tudunk semmit az az egyetlen reális kockázata a dolognak. Ezt viszont nem kisebbíteném, ez tényleg egy reális veszély, és komoly aggodalomra adhat okot.

    Nem bátorítanék én sem senkit arra, hogy ezt szívja, de azért túldramatizálni sem kéne a helyzetet.