Futás
  • repvez
    #1604
    Nem tudom, hogy milyen környéken futsz, de nem hinném, hogy mikor én egy tehenész telep melletti bekötő uton futok ott kevesebb bogár lenne, de még egyszer sem repült a számba orromba , szemembe nem tud, mert szemüvegeds vagyok :) igy a nyár nem zavar egyáltalán .Meg akkor sokkal kevesebb a rákészülés a futásra, nincs anyni öltözék, ha abbahagyom az edzést se kell félni attól, hogy megfázok az izzadság miatt.

    Télen, meg a sapka alatt megfől a fejelm, vagy épp fázni kezd és haj hiányában muszáj valamit feltennem , de hidegben az izzadság miatt jobban kihül még futás közben is a fej, csak ugy mint amikor szálat teszel a szád elé, ottis a kifujt levegő odafagy , meg megneheziti az amugy sem könnyű légzést futás közbe.Meg igazgatni ha lecsúszik.A megfelelő futóhelyre kijutás is bonyolultabb, vagymegtalálni egy ujat a téli időre ha nem takaritják a pályát ahol nyáron futsz.

    Ezek mind olyan adalékok ami egy kezdő futót eltántoritsák attol, hogy nem optimális időben is kimenyjen, mert a futás eredményei nem fognak olyan gyors javulást hozni mint amit a macera okoz amig eléri azt.
    ÉS egy edzettlenebb test ha kimegy ilyen időben hamarabb megfázik és az alatt az 1-2 hét alatt mig felépül, pont elveszti minden addig megszerzett javulását és kezdheti elöröl.