• waterman
    #32
    megbízhatóság? -> alaplapi bios frissítés és nem a gyári cd-s, hanem netről letöltött frisebb driverek használatával igencsak javul a megbízhatóság. alapvetően egyik gyártó sem csinál jobbat vagy rosszabbat, mert ami nem megy át az ellenőrzésen, azt kidobják vagy lesz belőle celeron.. tehár rá van írva a procira mit várhatunk el tőle.

    pl vettem egy 3800+ X2-est még november elején és ha azt nézzük, hogy az intel azóta mit hozott össze, akkor kicsit szorongok, hogy nekik gyorsabbak a kétmagosaik, miért nem vártam még egy kicsit a vásárlással.. de ha így nézem akkor még most is várhatnék, mert most meg amd fog dobbantani.. szóval az otthoni felhasználóknak igenis számít az ár, nekem is - és pont az otthoni felhasználók vásárolnak 3-4 évre gépet - , csak vannak akik egy kicsit értenek is hozzá. vannak akik tesco-sat vesznek, én olyat akartam ami a legolcsóbb és 2 mag van benne (volt még a pentium d, de annak se jövője nem volt már akkor, se 31 fokos idle hőmérséklete..) és nekem bejött az amd. vagy az hogy két magos és ha valami leterheli/kiakasztja az egyiket akkor a másik még azért oda tud állítani 2 ghz-et. ha most lennék abban a helyzetben, hogy új konfigot vegyek, akkor erősen elgondolkodnék az intel féle megoldásokon. amelyik olcsóbb..