• manoczi
    #39
    Azért nem semmi némelyik hsz... Különben nekem is fent van az IE7 és képzeljétek el, hogy nem fagy és nem jön rá se toolbar se spyware. Nahát én biztos valami nagyon különleges egyed lehetek igaz ? Képzeljétek el, hogy nem! Csak nekem olyan vírusvédelem van ami nem engedi se a toolbarok se a spywareok települését a gépre. Szóval olyat nem kéne az IE-re fogni ami nem is az ő hibája! A Firefox meg ha olyan nagyon borzalmasan isten akkor miért van az, hogy néha ő is befagy ? Meg néhány oldalt tényleg hányinger ahogy megjelenít (ha egyáltalán megjelenít). Úgyhogy mindkét oldalon vannak hibák rendesen. Megjegyezném, hogy nekem IE7 és Firefox is fentvan és használom is mindkettőt. Eddigi tapasztalataim alapján az IE sokkal jobb. Nálam pl a Firefox totális csődöt mondott a videómegosztó oldalakkal (jútúb és társai...) néha még pop-up ablakokat sem képes megjeleníteni hiába magyarázom neki, hogy engedélyezze. Egyszóval ez megint csak a fejetlen rivalizálásról szól. "Osszuk le az IE-t, mert azt halottam, hogy xar." elven működik sok ember. Az persze lehetetlen, hogy nem az IE a hibás :) akármilyen befagyás vagy vírus vagy toolbar van az már az IE hibája... ez kész röhej...