• Morden23
    #16
    "Szerintem inkább a közlekedőknek kellene jobban odafigyelniük magukra és a többi közlekedőre."

    Ebben benne van az is, hogy ne bömböltessek egy zajblokkolós fülest a fejemen. Nem azért, de ahoz képest, hogy elég sokat utazom autóban, illetve látok rengeteg autóst, még életemben nem láttam olyan faszt, aki ordíttatná a fülében az MP3 (vagy akármilyen) lejátszót.

    Bármilyen meglepő, a környezetbe a környezet hangjai is beletartoznak. Nem tudom, itt mi a rinya tárgya.

    "És mindíg rá lehet fogni valamire, de amíg a balesetek több mint 2/3-át a gyorshajtás és az ittasvezetés miatti teszi ki addig a többivel szerintem nem kell törvényileg annyira foglalkozni."

    Ez mondjuk úgy hülyeség, ahogy van.

    "Mondjuk a mobil a kézelvonás miatt télleg gázos, de headsettel már jó, pedig az is fülhallgató."

    Nem az a gáz, ha a fejeden ül egy bluetooth headset, amit megböksz egyszer, ha elkezd csilingelni. Azzal van a gond, ha a füledben az MP3 lejátszó, és sikít rajta a zene, de úgy, hogy a saját autód motorhangját sem hallod.