• AranyKéz
    #174
    "Alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában"

    Például? Nem én voltam az aki erőltette hogy márpedig az állatok igenis kommunisták és az jó.

    "[blahblahblah] zsidó [blahblahblah] érdek [blahblahblah] összeesküvés"

    - Te Kohn, hát ez egy szélsőjobboldali újság! Miért nem a zsidók által kiadott újságot olvasod?
    - Nézd Móric, a zsidó újságok állandón olyasmikről írnak, mint antiszemitizmus, Auschwitz, izraeli konfliktusok. A szélsőjobbos újságban pedig egyéb sincsen, minthogy a zsidóké minden pénz, a zsidóké minden bank, a zsidók irányítják az országot. Hát nem jobb egy olyan újságot olvasni, amiben csupa jó hír van?

    "a globalizáció is, aminél kártékonyabb dolog nem sok van"

    Kommunizmus, nacionalizmus, gazdasági- és társadalmi elzárkózás, rasszizmus, korrupció, állami cégek ?

    Meg szerintem elég sokan örültek volna ha 56-ban nem a ruszkik, hanem a csúúúnya gonosz amcsik szállják meg Magyarországot, és a csúúúúnya gonosz globalizációjukat ránk erőltetik.

    "Annál még a "szocializmus" is jobb volt, legalábbis nem kellett rettegniük az embereknek attól, hogy másnap utcára kerülnek"

    Igen, NAGYON jó volt hogy a munkanélküliségi statisztikák feltupírozása érdekében mindenkit berakosgattak felesleges állásokba, és emiatt (is) tönkrement a gazdaság.

    "nem kapnak orvosi ellátást"

    Mindenki tudja milyen csodálatos órákat várni a közkórházakban, és az egészségügyi dolgozók is csak viccből sztrájkolnak és mennek ki nyugatra...

    "Az eszmetársaid szétlopták az országot"

    Nem vagyok kommunista.

    "az összeharácsolt milliárdokból pöffeszkednek"

    Kellett a régi komcsi időkből fennmaradt politikusokat megválasztani.

    "És közben azt hazudják, hogy tulajdonképpen ez nekünk jó, a mi érdekünkben történik."

    Milyen igaz. És ha átláttál a kommunizmus hazugságain, akkor se emelhetted ellene a szavad.

    "Mert felvették a Marshall segélyt. Nekünk mi jutott? Lófasz sem."

    Köszönd a ruszki barátaidnak, főleg Molotovnak. Meg azt is hogy a háborúban szétbaszódott országot még le is fejték háborús adósság címén.

    "Na szóval te ebben a témában kispályás vagy, ráadásul olyanokat hangoztatsz, ami nem igaz."

    Példát tudnál mondani ? Mert eddig mást se csináltál, minthogy hisztiztél: "NEM IGAZ! NEM IGAZ! HAZUDIK! NINCS IGAZA! NEM IGAZ! ÉN JOBBAN TUDOM!". De ez csak hiszti.