• tom69
    #10
    Koszonom a megtisztelo cimet Szombi. :))
    Tudom, hogy Magyarorszagon ez nonszensznek latszik, de nem tudjatok mi folyik itt Amerikaban. Tobben mar hasznalnak szabadenergias gepeket, pl tobb olyanrol tudok, aki atalakitotta az autojat hogy vizzel mukodjon benzin nelkul. De arulni nem lehet a kesz termekeket, az ellen kemenyen fellepnek, maximum a terveket.
    Amig Mo-on eltem addig en is naiv voltam ilyen teren.
    Volt pl egy kanadai feltalalo, aki vizzel meghajtott autojaval keresztulvagott az ameriaki kontinensen. A TV is bemutatta.
    Kesobb megmergeztek az etteremben, ahol rendszeresen enni szokott, az auto pedig eltunt a tervekkel egyutt.

    Van pl egy feltalalo, aki vegigjarta Amerikat es stadionokban tobb ezres tomeg elott demonstralta a szabadenergias keszuleket, volt olyan allam, ahol megakadalyoztak a fellepeset es minden buncselekveny elkovetese nelkul es jogos vademeles nelkul alkotmanyellenesen bebortonoztek.

    Es ilyen nem egy tortenik vilagszerte.

    Tudok egy magyar cegrol is, amelynek a termeke kapcsolatban allt a szabadenergia alkalmazasava. Egy ido utan raszalltak es megfenyegettek oket, szetvertek ejszaka a berendezest es tonkretettek a ceguket. Ez egy szemelyes ismerosom baratjaval tortent Magyarorszagon!!!

    Szoval naivan lehet azt gondolni, amit itt korabban irtatok, hogy kinek erne meg ezt hatterbe szoritani...

    Tudok olyan feltalalorol, aki a Feher Hazba elkuldte a mukodo szabadenergias terveit, de ra sem hederitettek, visszakuldtek olvasatlanul, ehelyett probaljak kifejleszteni meregdragan a hidrogenes autot ami tarolja a veszelyes es robbanekony hidrogengazt. Mindenkeppen valami olyan uj energiaforrast akarnak bevezetni, amit venned kell rendszeresen es nem tudod fuggetleniteni magadat a szolgaltatoktol.

    Es meg lehetne sorolni, vilagszerte ezrevel vannak feltalalok akik feltalatak vagy tovabbfejlesztettek tiszta energiaforrasokat.
    Sokfele modja letezik a tiszta energia eloallitasanak, lehet magnesekkel is energiat termelni es folyamatos forgo mozgast eloallitani kulso energia befektetese nelkul.

    Ahelyett, hogy gunyolodtok es a sajat prekoncepciotokat probaljatok bizonygatni, inkabb nezzetek utana a temanak.

    Nem kepzelem magam Messiasnak, es nem vagyok hulye, csak egy ideje mar kutatok ebben a temaban. Nem vagyok ettol elszallva, csak probaltam felhivni a figyelmeteket valami olyanra, ami valoszinuleg eddig elkerulte a figyelmeteket.

    Jobban tenned ha abbahagynad az ok nelkuli es oktalan mocskolodast es ehelyett utanajarnal az igazsagnak.
    Es mi van akkor ha te tevedtel?

    Sajnos a magyar chatoldalakra jellemzo, hogy a beszelgetesek ilyen gusztustalan mocskolodasokba fulladnak, mint ez is.

    De a tobbieknek irom, akik nem strucc modjara bedugjak a fejuket a homokba es csak a jol megtanult frazisokat huzzak ra mindenre amit nem ertenek.

    En megprobaltam, aki meg ocsarolni akar, az sajat magarol allit ki bizonyitvanyt.