• Tetsuo
    #18
    Nekem egy MSI KT4 Ultra alaplap és egy Audigy2 hangkari kombó a legjobb ASIO driverrel, az istennek se ment le 20ms alá recsegésmentesen..
    Viszont ugyanez a konfig egy gagyi Asrock alaplappal 18ms (a hang latencyje) ugyanabban a szoftverkörnyezetben.
    Ha adott célra veszel gépet, pl zenére innen (bár ennyi pénzből inkább vasat vennék), akkor a full konfig jobb lehet mint ha te rakod össze, ugyanis nem valószínű h cserélgetni tudod, referencia alkatrészekkel a vett cuccot.
    A gyártók meg közölnek és nem is tudnak egy rakás adatot..
    Ha gazdag lennék, lehet h ilyet is vennék ha vmi gond lenne vele, visszavinném és vennék 1 újabb modelt.
    A legerősebb Macet is kipróbálnám, a legnagyobb Mac monitorral, bár tudom h annyiért van jobb EIZO is, de ha gazdag lennék, lehet h fontosabb lenne a kinézet, a stílus :)

    Bár nemtom, szvsz ha megnyerném a lottót, én akkor is saját magam raknám össze a gépet! :D
    Onnan indulnék, h 3db legnagyobb EIZO kijelző, Pro Tools HD hang..
    Laptopból szerintem vmi ritkaságot vennék, nem ilyen Lamborghini marhaságot, hanem vmi komolyabbat. :)
    Asszem megsütött a nap, még nem vettem kész gépet soha, meg nem is nyertem még a lottón, csak izé.. :)