Comodo Antivirus
  • Jakuza001
    #539
    Kapott de nem caplattak at kozel 73 teszten ahol ugy elverzett ahogy illik. :D Persze van benne leak teszt is, de ha elverzik mar ott az ugyanolyan hibanak minosul, mint mas kritikus hiba, mert azokon keresztul ugyanugy belehett jutni a gepunkre, annak ellenere, hogy telepitettuk a Eset tuzfal/virusirto kombojat.

    Defense felhasznalasi modja meg egy fos 64 bites op rendszer alatt es en ezt ugy mondom hogy valoszinuleg ezerszer hozzaertobb lehetek nalad, a magam kozel 30 ev szakmaban eltoltott evevel a hatam mogott.

    Na persze foleg a felhasznaloban lehet a hiba, ha meg a Defense kikapcsolasa se segit neha, nem hogy masik modba kapcsolasa es csak maga az egesz CIS uninstallja utan javul meg a problema.
    Na persze ezert is valoszinuleg a felhasznalo lehet a hibas. :D
    Nem pedig az hogy a 64bites Win7-re egyszeruen nincs meg megfelelo kiadasuk.
    Persze lehet okoskodni, hogy jo meg minden de ha egyszer nem igaz erre az op rendszerre, mint azt mar leirtam az elozo hozzaszolasomban, csak a szemellenzosseget bizonyitja, a hozzaertessel szemben.

    A 30%-os leallasnak pedig hogy a masik hozzaszolohoz is intezzem a valaszom, semmi koze a bejegyzesek szamanak, mivel meg egy a netre feltoltott 100 MB folotti 2 napos allomany frissitesenel is jelentkezett. Persze itt kellett a telepites/uninstall trukk, hogy felulirhato legyen a bases.cav (ez lenne a virus adatbazis) a program scanners konyvtaraban.
    Ez egy kifejezett hiba es foleg a Win 7 x64-nel fordul elo.
    De mint mar leirtam ez elnezheto hiszen meg jelenleg nincsen 64bites windows 7-re irt verziojuk.