Comodo Antivirus
  • Jakuza001
    #533
    Eleg tag a tesztertelmezes.
    Lasd itt pl a Nod32 a lista legaljan kullog mert rengeteg teszten elverzett : http://matousec.com (erdemes megtekinteni)

    Amugy a Commodo se mentes a hibaktol, mint ahogy egyetlen masik virusirto sem.
    Peldaul en rengeteget szivtam a Comodoval telepiteskor is. Bar az is igaz 64bites Win7re telepitettem ami elvileg meg nem letezik, mint ahogy a Comodonak sem erre az OP rendszerre keszitett tuzfal/virusirto komboja.
    A virusadatbazis frissites sehogysem akart 30%-rol tovabb menni.
    Ezzel szivtam orakat. Utana nem tudtam ravenni a Comodot, hogy egy fajlt felulirhassak meg akkor sem amikor mar a Defense programreszet kikapcsoltam. Aztan furcsa anomaliak vannak ugyanennel a programreszeknel.
    Peldaul van hogy nem tudok telepiteni programokat mivel a Defense a hatterben nem engedi a fajlok felulirasat es csak akkor lep tovabb tobb telepito, amikor a CIS-t kikapcsolom. A virusadatbazis frissitese a cegnek botranyosan lassu. Ket hete nem tortent frissites, mikor napi szinten jelennek meg a korokozok. (Ezt a Nod32-nel szinte orankent vegeztek)
    Szoval vannak itt is sotet foltok. Na de sajnos a tobbi hasonlo tuzfal/virusirto sem kivetel ez alol.